Bóle podbrzusza i brzucha a prawidłowe wyniki USG

Witam. Mam bóle podbrzusza i brzucha. Na usg nie ma nic niepokojącego. Badania moczu i krwi są dobre. Nie jest tyko sprawa ginekologiczna ani nie wskazuje na wyrostek.

W takim wypadku trzeba zastanowić się czy przypadkiem powodem dolegliwości nie jest jakaś patologia w zakresie jelita grubego. Radziłbym w tej sprawie jeszcze skonsultować się z gastroenterologiem. Być może konieczne okaże się wykonanie kolonoskopii celem rozszerzenia diagnostyki.