Kłujące impulsy w lewym podbrzuszu

Od tygodnia odczuwam klujace impulsy w brzuchu kiedy naciskam czuc bol w lewym srodbrzuszu mialem robiona gastroskopie zapalenie i przekrwienie zoladka oraz zapalenie refluksowe przelyku z polipem i nadzerka mam leki tj emanera debritat debutir mam biegunki i zaparcia o czym swiadcza te bole w lewym srodbrzuszu i jakie badanie wykonac

Być może o nadal utrzymującym sie stanie zapalnym w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego, może także o jakiejś patologii w zakresie jelita grubego (do rozważenia jeszcze kolonoskopia, może USG jamy brzusznej). Radziłbym w tej sprawie udać się na kontrolę do gastroenterologa, który po bezpośrednim badaniu określi dalszy sposób postępowania możliwe i że modyfikację leczenia.