Nadżerki w przełyku, otwarty odźwiernik i przekrwienie błony śluzowej żołądka

Witam, niedawno mialam gastroskopie, okazalo sie ze mam nadzerki na przelyku, otwarty odzwiernik oraz miernie przekrwiona blone sluzowa zoladka. Wynik histopatologiczny na helicobacter pyroli dopiero za 3 tygodnie. Lekarz przepisal mi amoksiklav 1000 2x1, metronidazol 2x2, controloc40 1x1, mycosyst 1x1, famogast 1x1. Czas terapii- 7 dni. Czy tyle lekow nie pogorszy stanu mojego zoladka? Czy mozna bez obaw zazywac wszystkie te leki na raz? Dziekuje i pozdrawiam.

Niestety znam tylko opis Pani gastroskopii, nie znam objawow, wyników innych badań, zatem trudno mi komentować leczenie.
Zawsze, jeśli Pacjent ma wątpliwości czy jest dobrze leczony może zasięgnąć opinii drugiego lekarza, i to bym Pani proponował- konsultację u doświadczonego gastroenterologa.