Bóle brzucha po jedzeniu

Witam. chcialam zapytac o moja mame i siostre. Niestety lekarze w naszych stronach nie sa zbyt mili, i odeslali mame do domu . Stwierdzili ze sobie ''wymysla''. Moim zdaniem taki lekarz od razu powinien stracic posade, bo z tego co wiem doktorzy powinni pomagac. Niestety ja siedze za granica i nie moge pomoc im w zaden sposob wiec chcialam zapytac tutaj. Czym moga byc spowodowane bole brzucha po jedzeniu? Moja mama ma 40 lat a Moja siostrzyczka tylko 4 latka. Obie maja takie same objawy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem nieprawidłowej diety, infekcji pokarmowej, zakażeń pasożytniczych jak i wielu innych patologii w obrębie przewodu pokarmowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem!