Bóle brzucha i osłabienie po owulacji

witam Jestem po owulacji i towarzyszy mi osłabienie oraz taki dziwny ból brzucha raz po prawej raz po lewej stronie, co może być przyczyną

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by na ich podstawie jednoznacznie wskazać przyczynę. Może być to wynik schorzeń narządu rodnego, infekcji dróg moczowych a nawet patologii w obrębie przewodu pokarmowego. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.