Bóle brzucha w okolicy lędźwiowej oraz biodra

Witam. Mam problem gdyż od wczoraj w nocy boli mnie strasznie brzuch(wrażenie tak jak bym był głodny, czasami jest mi niedobrze) czasami bolą mnie plecy najczęściej przy leżeniu w okolicy lędźwiowej oraz biodro. Dzień wcześniej miałem dziwne objawy ponieważ nie oddawałem moczu przez cały dzień bo po prostu nie czułem potrzeby i nie myślałem o tym. Proszę o pomoc mam 20 lat i siedzącą prace.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem patologii w obrębie układu moczowego, przewodu pokarmowego jak i wielu schorzeń ogólnoustrojowych. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.