Bóle brzucha po posiłku i odstawieniu Thyrosan

u mojej 17 letniej córki w maju wykryto nadczynnosc tarczycy dostała lek thyrosan w dawce najpierw 3x1 potem 5x1 i znów 3x1 teraz choroba przeszła w niedoczynnosc lek został odstawiony całkowicie na razie na 4 tygodnie po odstawieniu córka zauważyła bóle brzucha pojawiające się od razu po kazdym posiłku codziennie (dodam tylko ze zanim zdiagnozowano nadczynnosc bardzo często bolał ją brzuch ) dlaczego gdy brała thyrosan (3 mies) było ok ? a teraz bóle powróciły ? Bardzo proszę o odp Mariola

Piotr Pilarski

Możliwe, że znowu pojawiła się nadczynność. Sugeruje wizytę u lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.