Bóle głowy, nudności, bóle brzucha, ból nadbrzusza i pulsujący ból pod żebrem

Witam, Parę miesięcy temu podczas badania kału wyszły mi jaja glisty. Leczyłam je lekiem Zentel, po paru dniach bóle brzucha minęły. Od paru dni jednak znów wróciły bóle głowy, nudności, bóle brzucha, a dodatkowo ból nadbrzusza i pulsujący ból pod żebrem. Czy to może oznaczać, że pasożyty znów wróciły nawet jeśli nie wyszły w badaniu? Czy mogą to być objawy innej choroby? Oraz czy jest możliwość wykrycia pasożytów innym sposobem, niż z kału?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to śwadczyc o nawrocie choroby, ale także o innej chorobie, dlatego radzę udać się do lekarza. Badanie kału często wychodzi ujmene, nawet przy obecności pasożytów.
Pozdrawiam