Bóle brzucha podobne do skurczy i okres od trzech tygodni

witam mam 37 lat rok temu urodzilam synka i od tej pory mam problemy. Bole brzucha podobne do skurczy czasem jest to nie do zniesienia jakis czas temu mialam podejrzenie zapalenia przydatkow bylam dobe w szpitalu pomimo boli stwierdzono ze jestem zdrowa zaraz potem dostalam okres ktory trwa juz 3 tyg zaczynam sie martwic co mam zrobic ? lekarz twierdzi ze nic mi nie jest?

Lek. Magdalena Pikul

Witam !
Krwawienie trwa zbyt długo. Konieczna jest wizyta u ginekologa. Pozdrawiam