Bóle brzucha przy skrzepach pojawiających się zamiast miesiączki

dzień dobry mam takie pytanie 25 lipca powinnam dostać okresu nie dostałam go dostałam dopiero we wtorek 5 sierpnia dla mnie to normalne ze okres się spóźnił ponieważ nigdy nie był na czas. ale teraz się zmartwiłam ponieważ straszne skrzepy mi poleciały 4 takie wielkie i teraz krwawienie jest mniejsze co to mogło być ogólnie czuje się dobrze troszkę brzuch mnie boli bardzo proszę o poradę lub co powinnam zrobić dziękuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednorazowa zmiana charakteru krwawienia nie powinna być powodem do niepokoju, Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.