Krwawienie w 12 dniu cyklu miesiączkowego

Dzień dobry. Okres miewam tak co 26-31 dni lecz 12 po okresie poleciała mi krew, nie współżyłam i jestem dziewicą . Dlaczego tak się stało ? nigdy tak nie miałam , proszę o odpowiedź
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednorazowe dodatkowe krwawienie nie powinno być powodem do niepokoju. Najprawdopodobniej jest wynikiem wahania poziomu hormonów. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.