Obfitość miesiączki i brązowe upławy przy tabletkach antykoncepcyjnych

Biorę juz czwarte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Miałam dość obfity okres, kiedy się skończył, pojawiła się brązowa wydzielina i trwa to juz kilka dni, co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zaburzenia mogą być spowodowane wahaniem poziomu hormonów. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u ginekologa.