Bóle brzucha przy śniadaniu

Podczas śniadania zdarza się ze strasznie zaboli mnie brzuch kujące i przesuwające się w dol brzucha przestaje w tym momencie jesc i robi mi się gorąco zdarza mi się to tylko przy sniadaniu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.