Bóle brzucha w okolicy pępka i krew w kale

Od 3 miesiecy mam bolesci brzucha tzn w gornej prawej czesci, lewej I okolicach pepka, w grudniu zrobilam usg jamy brzusznej niby wszystko ok, nastepnie leczylam sie na bakterie helicobacter , niestety bole ciagle mi towarzysza.... sama nie wiem czy to zoladek, watroba, jelita, no na pewno cos jest nie tak. Na dodatek dzisiaj rano gdy sie oproznalam zauwazylam jasna krew w kale dodam ze kal byl koloru zoltego. Nie wiem do jakiego specjalisty sie zglosic martwie sie . Z gory dziekuje za odp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani zgłosić się do specjalisty gastroenterologa. Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie kolonoskopii. Do poradni gastroenterologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.