Bóle brzucha w różnych miejscach, skurcze i świąd odbytu

Witam,chciałem zaczerpnąć porady.Mam 20 lat od około 3 lat mam objawy ból brzucha w różnych miejscach skórcze straszne po 3 z nich musze lecieć do ubikacji bo z bólu nie wytrzymuje,pojawił się swąd z odbytu,swędzi mnie tam na dole i w tym miejscu poce się strasznie,częste rozwolnienie,ciągłe odbijania częste zgagi czasami kwas podchodzi mi do gardła,przelewanie w brzuchu,wybuchające gazy w środku,nie moge jeść smażonego pić mleka po alkoholu mam strasznego kaca rozwolnienie z 2 dni minimum,miałe

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze udać się do lekarza, bez badania nie jestem w stanie określic co Panu dolega. Konieczne badanie lekarskie.