Bóle brzucha, wzdęcia i luźne stolce u 36-latki
Witam;Od lat oddaję stolec kilka razy dziennie. Niestety od 6 miesięcy stolec jest bardzo luźny, pienisty i cuchnący. Doszły jeszcze wzdęcia i mocne skurczowe bóle brzucha wręcz nie do wytrzymania. Gastrolog wykonał usg - wynik prawidłowy. Przyjmuje już 3 lek, który również nie pomaga jak poprzednie. Proszę o informację jakie mogę wykonać badania, które pomogą zdiagnozować moje dolegliwości.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność przeprowadzenia dokładniejszej diagnostyki. Proszę zatem porozmawiać ze specjalistą gastrologiem o możliwości wykonania badań endoskopowych oraz laboratoryjnej ocenie trzustki.