Bóle brzucha z lewej strony i pod żebrami

Od wczoraj boli mnie z lewej strony brzucha pod zebrami i ma charakter jak by takuej kolki.Odczuwam to wtedy kiedy sie poruszam a najbardziej jak oddaje mocz mnie bardzo kłuje.W spoczynku od zuwam bardzo mało.Dodam ze kiedys tez tak miałam przez kilka dni.Co to moze byc?

Witam,

Objawy mogą sugerować kolkę nerkową ( czyli zastój w drogach moczowych po stronie lewej spowodowany przez złóg/kamień ) - wskazane wykonanie USG jamy brzusznej i badania ogólnego moczu. Proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego lub na Izbę Przyjęć.