Bóle brzucha z prawej strony, zaparcia, rozwolnienia i dziwny zapach moczu

Mam bole brzucha z prawej strony promieniujacy do srodka , mam wrazenie ze moj zoladek , piecze , czesto mam zaparcia lub rozwolnienia , zadko mam normalnie, od 2 dni moj mocz ma dziwny zapacj , - pije 3-4 l wody dziennie, mam diete niskokaloryczna, malo pije alkoholu raczej wino, nie pale , mialem kolonoskopie ale nie dokonca bo mam w jelito zgiete za mocno

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co nie pozwala postawić żadnej konkretnej diagnozy. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana ew. zleci badania dodatkowe oraz pokieruje dalszym postępowaniem.