Bóle czoła i miejsca między oczami

Witam serdecznie Boli mie czolo miedzy oczami tak w ta strone czasami wyżej .raz na 24 godziny pojawia sie goraczka do 38 wtedy zbijam ja tabletka. Bardziej boli przy kaszlu. Mysle ze to zatoki i zaczolem brac inupronzatoki .jak dlugo moze potrwac kuracja i cz moge pracowac Jestem malarzem...bol nie jest wielki raczej uczazliwy ..czy inhalacja woda z sola 5 lyzeczek na pol litra to dobry pomysl? Pozdrawiam Pana Pania i z gory dziekuje .Ps.w tej chwili nie moge isc do lekarza wiec dobra porada

Aleksander Ropielewski

Na pewno inhalacje nie zaszkodzą, a JEŻELI (nie mam możliwość przeprowadzenia badania) jest to zapalenie zatok to powinno przynieść ulgę i jest to dobry i skuteczny pomysł wspomagający kurację. TO wszystko co mogę doradzić w sytuacji braku możliwości kontaktu z lekarzem. Ponadto proszę nosić czapkę, żeby nie wystudzać zatok.