Jak leczyć bóle głowy u 32-latka?

Witam, mam problem z bulem glowy, od kulku lat boli mnie glowa od jazdy samochodem przy otwartej jednej szybie, jak dwie czyli przeciag to wiadomo na 100 bedzie bolec, nikt z mojego otoczenia nie matakiegio problemu zeby od otwartego okna bolala go glowa badz czolo, kiedys od otwartego okna podczas jazdy autem bilalo tylko czolo, bralem ibuorom i wszystko byli ok, z roku na rok bole sie oowiekszaja, zima pomaga termofor z goraca woda i na glowe, w tym roku jest najgorzej slabo pomaga ibuprom i inne leki, wygrzewanie glowy troche pomaga, obecnie jest gorzej niz w zeszlym roku np. Teraz wyjde na spacer jak jest wiatr a jest prawie ciagle boli głowa, jade autem z otwarta szyba boli glowa, jade autobusem boli głowa, jestem gdzies na chwile w przeciagu boli glowa, uttudnia mi to funkcjiniwanie normalne, bole czola bole nad brwiami bole pomiedzy brwiami zaraz nad nosem, bole nad uszami z obydwu stron, bole za uszami pod uszami wchidzac delikatnie na szyje tyl glowy, ibulromy itd troche pomagaja ale nie do konca, dzieje sie tak tyljo po kontakcie z wiatrem przeciagiem itd... Bylem u laryngologa, plucze zatoki fixinem, biore raz wieczorem rupafin 10mg i halacje z mucosolvanu i soli fizjologicznej, pilem tez 10dni acc 600, sa poprawy jesli chodzi o kaszel bo mialem czy drapanie w gardle, katar prawie nie ma, ale ciagle sa bole glowy, wczesniej glownie bolalo czolo nad brwiami i pomiedzy teraz czolo mniej zadziej a obecnie glowne bole sa nad uszami za uszami i z tylu za uszamu przechidzac delikatnie na tyl glowy szyi, po miesiacu tej kuracji mam zrobic tomografie zatok i znowu do laryngologa, ale te rzeczy co plucze lykam i inhaluje srednio pomagaja, po kontakcie z wiatrem znowu boli glowa.... Moze mam cos z uszami?? Czy ct zatok wykaze jakbym mial cos z uszami.... Dodam ze jak nie mam kontaktu z wiatrem przeciagiem klimatyzacja nic nie boli, jak siedze w domu czuje sie ok, jak tylko gdzie pojade autem z otwartą szyba a jest ciepli mamy lato nie powinienem miec takich objawow, dodam ze kiedys nie mialem czegos takiego, cale lato jezdzilem bez klimy okna pootwierane w samochodzie i nic nie byli a teraz jest tragedia.... Mozecie cos doradzic?? Mysle ze dosyc szczegolowo opisalem i przepraszam ze az tyle tego napisalem xd pozdrawiam aaaaa mezczyzna 32lata.

Dzień dobry! Nie wiem z jakiego regionu Polski Pan jest, nie będę umiał powiedzieć do kogo konkretnie trzeba się udać.
Opisywane przez Pana objawy mogą wynikać z braku równowagi neuro-muskularnej. Konkretnie obszaru szyi twarzoczaszki. Przyczyn może być wiele, niektórzy określają to jako zespół napięciowy.
Niejednokrotnie przyczyna jest nieprawidłowa postawa ciała, nieprawidłowa pozycja podczas snu, jazdy samochodem, przy biurku, przebyte urazy kończyn i kręgosłupa, usposobienie genetyczne oraz przewlekły stres.
Objawy w postaci zaciskającego się na głowie czepca, bólu zatok, bólu ucha, trzasków w stawach skroniowo-żuchwowych, obrzęku błony śluzowej nosa i kataru, zmęczenia i swędzenia oczu. Nieraz te objawy przypominają alergię. Często leki przeciwbólowe nie pomagają. Przeciąg aktywuję łańcuch zapalny.
W pierwszej kolejności proszę dotrzeć do dobrego fizjoterapeuty, terapeuty manualnego lub osteopaty (proszę szukać najlepszych), doraźnie pomoże Panu też akupunktura.
Należy zgłosić się do ortodonty (!!!), który pracuje w koncepcji neuromuskularnej. Po odzyskaniu harmonii nerwowo-mięśniowej problemy powinny zniknąć. Wśród ortodontów mogę polecić w Warszawie Dr. Dolecki, w Wołowie Dr. Czyrski, we Wrocławiu Dr. Newlaczyn.
Z życzeniami zdrowia, Konstanty Sławecki.