Co mogą oznaczać bardzo silne bóle głowy?

Od 4 miesiecy cierpie na bole glowy, tabletki przeciwbolowe nie pomagaja, zatoki sa czyste, nie mam stestujacej pracy. Bol jest nie dozniesienia, jest zazwyczaj na srodku czola jak by ktos walil mnie mlotkiem w czolo, polsujacy na skroniach, lekarze probowali kilku lekow ktore nie pomagaly, teraz jestem na tomiramate (50 mg) 2 x dziennie. ktory chyba przestal dzialac. Bo juz raz tak bylo z mniejsza dawka. Nie wiadomo co mi jest a nie chodzi o zlagodzenie bolu a wyleczenie z bolow raz na zawsze. Nie jestem w stanie funkcjonowac mam bole godzinami kilka razy dziennie. Po silowni/jezdzie na rowerze/ bieganiu zwlaszcza.. Kierowaniu samochodu. siedze przed komputerem i nie moge sie skupic. Nie moge funkcjonowac. I juz nie mam sily, ct-scan niby nic nie wskazal. mialam wypadek 8 lat temu i lekarz zwala na chronic post traumatic headache ktory juz zostanie. I te tabletki beda mi pomagaly. Ale czy to prawda? Pomozcie mi! Mieszkam za granica. Nie wiem juz co robic, nie moge tak funkcjonowac... Ale nikt nie rozumie co to bol glowy w ktorym nie mozna utrzymac otwartych oczu. a jazda autem jest gorzej jak po pijaku i nie raz sa zamroczenia a dojezdzam codziennie 75 km do pracy. Pozdrawiam

Proszę się konsultować z neurologiem, niestety nie pomogę w diagnostyce z poziomu portalu. Może to napadowa hemikrania, bóle napięciowe? Nie pomogę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.