Bóle gardła po sprzątaniu z wykorzystaniem płynów chemicznych

witam mój problem to przy sprzataniu uzywam plynu do szyb do podlogi i wszystkie takie specyfiki jednak zauwazylam ze gdy sprzatam zaczyna bolec mnie gardlo, kreci mnie w nosie,kaszel .Jednak najbardziej nie pokoi mnie ten bol gardla po wzieciu cholinexu przechodzi .czy to moze byc alergia i czy w alegi boli gardlo?pozdrawiam i dziekuje

Piotr Pilarski

Tak, mogą to być objawy alergii lub podrażnienia lotnymi chemikaliami. Z opisu wynika, iż jest Pani bardzo podatną osobą na wziewne chemikalia. Sugeruję zastosowanie środków delikatniejszych i hipoalergicznych np Winni's.

Pozdrawiam.