Bóle głowy a torbiel szyszynki
Dzień dobry. Moja 16-letnia córka miała bóle głowy,podejrzenie migreny,neurolog kazał wykonać profilaktycznie MR głowy ,wyszła torbiel szyszynki 2,5mm na 3,5mm. Czy z tego powodu te bóle i co ta torbiel oznacza,bardzo się denerwuje.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Torbiel szyszynki jest często przypadkowym znaleziskiem nieistotnym klinicznie. Niemniej jednak może być odpowiedzialna za bóle głowy. Proszę udać się z córką na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.