Bóle głowy i brak miesiączki a stres

Witam. Mam 21 lat. Mam takie objawy: nie mam miesiaczki (ostatnia była 18 maja), mam bóle głowy kilkudniowe, wyskoczyła mi dość duża opryszczka na ustach i na skórze twarzy przy ustach, bolą i pieką mi oczy, nie mam siły i ciężko mi się skoncentrować. Miałam stresy w czerwcu ze wzgledu na sesję i dość mocno przyjmuje się pracą licencjacką, którą zaczęłam pisać. Na co wskazują te objawy? Jestem osobą która przejmuje się wszystkim dość mocno ale nigdy nie tak się nie czułam. Proszę o odpowiedź.

Do pełnej konsultacji, do interpretacji klinicznej ; pełny wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań
Pozdrawiam