Stres a opóźnienia miesiączki

Witam mam 23 lata współżyje z partnerem regularnie lecz staramy unikać seksu podczas owulacji, uprawiamy go w zabezpieczeniu (prezerwatywa)oraz on nie kończy we mnie. Moje cykle były nie regularne ponieważ w czerwcu odstawiłam tabletki. Mój cykl trwa juz 58 dni i nadal nie dostałam okresu. Ostatnio miałam sesję na uczelni i stresy związane z nią. Dodam że wykonałam 2 testy i oba wyszły negatywne. Czy stres może aż tak opóźnić okres? Czy możliwe że nie uregulował mi sie cykl po odstawieniu tabl

Witam,
stres może zaburzać cykl fizjologiczny, po odstawieniu tabletek cykl raczej już by powrócił ( od czerwca minęło ponad 6 miesięcy) - proponowałam diagnostykę braku miesiączki u ginekologa. Możliwa niedomoga hormonalna.