Bóle głowy i pulsowanie przy skroniach a migrena
Dzień dobry. Od dwóch tygodni cierpię na nieustające bóle głowy. Ból jest obustronny, pulsujący w okolicach skroni. Zrobiłam tk głowy (wszystko ok), odwiedziłam okulistkę - badanie nie wykazało nieprawidłowości. Jestem na skraju załamania nerwowego, ponieważ pomaga mi tylko nimesil i ketonal. Czy to może być migrena? Nie wiem jak sobie z tym radzić...

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże migrenowe. Wskazana jest wizyta u specjalisty neurologa.