Bóle głowy, lekkie nudności a możliwość ciąży

witam ;) byłam wczoraj u ginekologa i stwierdził że albo mogę być w wczesnej ciąży (pęcherzyk ciążowy) lub mieć torbiel w jajniku i kazał mi wykonać test Bhcg który dzisiaj wykonałam wynik <0,1 mlU/ml lecz kryteria są podane od 3 tyg ciąży a ja mogę być w 1 tyg. czy są jakieś objawy torbieli? np podwyższona temp (37-37,3),ból głowy,lekkie nudności?dodam że owulacje miałam 27.01 proszę o pomoc! z góry dziękuje ;)

Aleksander Ropielewski

Taki wynik nie wskazuje na ciążę, chociaż dobrze powtórzyć badanie za ok 5-7 dni, żeby mieć pewność.