Zapytaj lekarza

7 3 2 , 7 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle głowy po stosowaniu leków na nadciśnienie

Biore od 3 miesiecy leki na nadcisnienie (iporel tritace I metocard) po dwu tygodniach brajia lekow zaczalem odczowac w tylnej czesci glowy (nad potylica) taki punktowy bol w jednym miejscu . Nie potrafie okreslic czy to jest wewnatrz czaszki czy na zewnatrz, nie wiem czy to miesien czy jakas zyla czy moze jeszcze cos innego. Com mam zrobic I skad to uczucie bolu?
MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane stosowanymi lekami. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy