Bóle głowy po stosowaniu leków na nadciśnienie

Biore od 3 miesiecy leki na nadcisnienie (iporel tritace I metocard) po dwu tygodniach brajia lekow zaczalem odczowac w tylnej czesci glowy (nad potylica) taki punktowy bol w jednym miejscu . Nie potrafie okreslic czy to jest wewnatrz czaszki czy na zewnatrz, nie wiem czy to miesien czy jakas zyla czy moze jeszcze cos innego. Com mam zrobic I skad to uczucie bolu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane stosowanymi lekami. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.