Bóle głowy skupiające się z tyłu czaszki

Od kilku lat mam bóle głowy. Głównie skupiają się z tyłu a przy dotyku nasady czaszki ból jest przeszywajacy jak by ktoś miecz w głowę wkładał. Wiem ze mam spłyconą lordozę czy to może być powodem tych bólów? Często całą szyja jest zdrętwiała.

Witam serdecznie,

Zniesienie bądź spłycenie fizjologicznej lordozy, może być jedną z przyczyn występowania bóli głowy. Sugeruje udać się do lekarza rodzinnego lub neurologa w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.