Silne bóle głowy z różnymi dolegliwościami

Od przeszło tyg. mam silne bóle z tyłu głowy po lewej stronie. Do tego objawy takie jak: mogę odchylać głowy do przodu ani do tyłu, bo mi zaraz szyja sztywnieje i mam straszny ból, a oprócz tego mam silne bóle z tyłu głowy po lewej stronie. Paraliż lewej strony ciała paraliż buzi w tym problem z mówieniem kręci mi się w głowie, utrata świadomości. Neurolog stwierdził, że to uraz kręgosłupa szyjnego i miałam robione rtg i wyszło mi takie coś zwężenie szpar miedzy-trzonowych C2-C5 oraz C5-C6 bez odczyny kostno-wytwórczego zniesienie fizjologiczne, lordozy w odcinku ruchowym kręgosłupa. Bólu nie wytrzymuję dalej wszystko bardzo boli i muszę czekać do 13 grudnia. Mam wizytę u neurologa, aż coś stwierdzi szukam po necie i nic konkretnego nie ma. Może ktoś z was miał to co ja?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

W opisanej sytuacji niezbędna jest konsultacja neurologiczna. Wydaje się zasadne wykonanie dokładniejszego badania obrazowego-najlepiej rezonansu magnetycznego, jednak dopiero po ocenie neurologicznej.

Pozdrawiam