Bóle głowy u dziecka - interpretacja opisu badania rezonansu magnetycznego

Witam, Odebrałam wynik badania rezonansu magnetycznego syna 13,5 lat (ur. maj 2004). Skarży się na bóle głowy. Jest alergikiem (m.in. roztocza kurzu). Ma w szczęce zatrzymany ząb (jest cały i nigdy się nie wyrznął) chirurg szczękowy nie chcę go usunąć bez opinii ortodonty a do ortodonty nie mogę się dostać. Opis RM: Nieznaczne poszerzenie okołonaczyniowych przestrzeni płynowych Virchowa-Robina. Poza tym obraz warstwy korowej, istoty białej, jąder podkorowych, struktur pnia mózgu, móżdżku, kątów mostkowo-móżdżkowych i przestrzeni płynowych wewnątrzczaszkowych prawidłowy. Zmiany o charakterze zapalnym w obrębie zatok szczękowych. Wizytę u neurologa mam za kilka miesięcy. U alergologa i laryngologa podobnie. Co mam myśleć o tym wyniku. Czy powinnam "dobijać" się wcześniej do specjalisty, którego najbardziej. Bardzo proszę o pomoc. Beata

Statystycznie 90%przypadków chronicznego bólu głowy jest spowodowana współistniejącymi wadami postawy, zgryzu, stawu skroniowo żuchwowego i asymetrią czaszkową. Warto udać się do lekarza leczącego według zasad chirlodoncji. Pozdrawiam