Bóle głowy w lewym płacie czołowym i wymioty u 7-latki a możliwość wykonania badań

7letnia córka,skarży się na bóle głowy w lewym płacie czołowym od dluższego czasu,zdarzały się wymioty przy bólu,7dni temu przez kilka dni ból nieustępował,miala także przez 3 dni temp 39,5, w tym czasie crp 76,hemoglob.11. reszta badań ok. jest po rm głowy wynik dobry,usg brzuszka ok.usg węzłów chłonnych wykazało pożuchwowe powiększone do 300mm. pediatra kieruje na obserwację szpitalną w związku z crp wysokim.jutro mamy okulistę i ewent laryngolog.dziś jest już w porządku,jakie badania jeszcze?

Proszę zwrócić się do Pediatry i Neurologa Dziecięcego
Wysokie CRP, podwyższona temperatura ciałą i powiększone węzły podżuchwowe przemawiają za ostrą infekcją
Dobrze, że MRI głowy w normie
Pozdrawiam