Powtarzające się bóle głowy
Pytałam już w/s 7letniej córki. 7dni temu miała tem.39,5 przez 3dni.plus bóle głowy,lewy płat czołowy(bóle były już wcześniej,zdarzały się wymioty).innych objawów brak. temp ustąpiła,ból głowy się powtarza.w dniu temp.crp-76,morfol.-ok/.badania: rm głowy ok.usg brzucha ok.powiększone węzły chł/.podżuchwowe.okulista ok. dziś crp:12,6. ob:40,. morfol.ok. latex rf-ok. aso:370. (neurol 12.09, laryng.10.09 dopiero).dziś już dobrze.czy to paciorkowce,czy reumatyczne,jak sprawdzić,jakie badanie.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogły być spowodowane infekcją. Jeśli objawy ustąpiły to nie ma powodu do niepokoju. Prozę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.