Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podwyzszone CRP i OB u 7-latki

Witam.Moja 7letnia córeczka ma podwyższone ob i crp 16.do tego od kilku miesięcy ma powiększone węzły chłonne na szyi.Badania ogólne w porządku,usg jamy brzusznej w porządku.Od czego może to być.Dziecko ogólnie jest zdrowe.Martwię się,bo mam już bardzo ciężko chorego męża:( pozdrawiam i czekam na odpowiedź
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Diagnozowanie Helicobacter Pylori

Helicobacter Pylori to bakteria, która można zagnieździć się w przewodzie pokarmowym i wyrządzić niemałe szkody. Jak ją rozpoznać? Obejrzyj film i dowiedz się, jak można zdiagnozować obecność tej bakterii.

Dzień dobry,

Warto, aby Pani zrobiła córeczce morfologię krwi z rozmazem. Proszę udać się do dobrego pediatry, który po zbadaniu córeczki w razie potrzeby zaleci dalszą , bardziej szczegółową diagnostykę lub zaleci odpowiednie leczenie. . Do postawienia diagnozy potrzebne są bardziej szczegółowe informacje, m.in. czy miewa częste infekcje gardła, stany gorączkowe, czy poci się w nocy, itd.

Pozdrawiam serdecznie.

MD

Specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog i endokrynolog. Autor oraz współautor ponad 140 artykułów i doniesień zjazdowych. Laureat plebiscytu Lekarz Roku 2016 Dziennika Wschodniego. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy