Bóle i drętwienia po operacji kręgosłupa a wynik MR
witam jestem po operacji kregoslupa l5-s1(02.2015) poniewaz mialam przepukline i rwe kulszowa prawostronna okolo miesiac bylo wszystko dobrze, chodzilam na lasery prady i pole magnetyczne.Ale bole znowu sie pojawily drewienia powrocily wiec zrobilam MRI:splycenie fizjologicznej lordozy kregoslupa ledzwi.dehydratacja i obnizenie wysokosci krazka l5-s1,na tym poziomie przepuklina tylna centralna krazka posrodk. uciska przednia sciane worka oponowego i obustronnie splyca zachylki boczne.co mam robic

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u neurochirurga. Można rozważyć ponowną operację.
Pozdrawiam.