Bóle i intensywny świąd łydki

Witam,mam chyba nietypowy problem-zaczelo sie od intensywnego swiadu lydki,nie bylo rzadnego zaczerwienienia,a po probie podrapania nastapil straszny bol jakby ktos mi noge wyrywal,po okolo tygodniu przenioslo sie na prawa strone brzucha i plecow,taka sama sytuacja i obecnie przenioslo sie na prawa reke od ramienia do dloni,nie ma rzadnego zaczerwienienia ani wysypki,a proba podrapania sie konczy sie strasznym bolem,prosze o pomoc!!!!!co to moze byc?Dotyczy to tylko prawej czesci ciala

Takie objawy mogą być bardzo poważne. Powinna Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego celem wykonania badań i diagnostyki.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska