Bóle i kontuzja kolana po zajęciach fizycznych
Moja 9 letnia córka po skoku w dal na lekcji zWF doznała kontuzji. Bolały ją kolana prawe całkowicie przeszło, lewe jeszcze boli. Nie chodzi do szkoły gdyż nie może stanąć na nogę. RTG, USG. nic nie wykazało . RM tylko wysięk w stawie kolanowy, Kolano nie jest w ogóle opuchnięte. Byłam już u 5 ortopedów. Twierdzą,że nie spotkali się z takim przypadkiem. Ból trwa już 6 tygodni. Bardzo proszę o odpowiedz.

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Dzień dobry,
opisując przypadek córki nie zawarliście Państwo kilku podstawowych informacji: