Bóle i kontuzja kolana po zajęciach fizycznych

Moja 9 letnia córka po skoku w dal na lekcji zWF doznała kontuzji. Bolały ją kolana prawe całkowicie przeszło, lewe jeszcze boli. Nie chodzi do szkoły gdyż nie może stanąć na nogę. RTG, USG. nic nie wykazało . RM tylko wysięk w stawie kolanowy, Kolano nie jest w ogóle opuchnięte. Byłam już u 5 ortopedów. Twierdzą,że nie spotkali się z takim przypadkiem. Ból trwa już 6 tygodni. Bardzo proszę o odpowiedz.

Dzień dobry,
opisując przypadek córki nie zawarliście Państwo kilku podstawowych informacji:
- gdzie dokładnie boli kolano ?
- czy jest możliwość pełnego zgięcia i wyprostu kolana ?
- czy coś blokuje kolano ?
- czy ból występuje w odciążeniu (gdy córka siedzi lub leży) ?
- co dokładnie oznacza, że nie może stanąć na nogę ?
itd.
Dlatego trudno o postawienie jednoznacznej hipotezy>
Rozumiem, że kolano było zbadane manualnie, jeśli nie to trzeba takie badanie koniecznie wykonać.
pozdrawiam
Krzysztof Kensy