Bóle i opuchlizna twarzy, nalot i pieczenie języka, ciągły katar lub zatkany nos

Bole i opuchlizna twarzy, nalot i pieczenie jezyka, ciagly katar lub zatkany nos, gesta flegma zamiast normalnej sliny, wypadanie wlosow, problem z przytyciem plus celullit mimo zdrowej piecio/ szescio posilkowej diety. Wzdety brzuch, codzienne bole kosci i stawow, zwlaszcza podczas cwiczen. Zaden lekarz nie chce mi pomoc, przeciwciala i tarczyca ft3 ft4 w normie. Ostatnio mialam przypisana amoxcyline przy zapaleniu dziasel i po antybiotyku czulam sie lepiej przez tydzien.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, może w kierunku chorób reumatycznych? Borelioza?
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego pońownie.