Bóle i pieczenie klatki piersiowej a lumalizacja kręgu

Witam od kilku dni męczy mnie ból akby klatkowy takie pieczenie i po stronie piersi lewe,nie zauważyłam,guza,piersi są ok,lekarz pierwszego kontaktu zlecił usg czekam na nie dodam ,że zaczeło się to od tych upałów , stwierdził,że to na pewno od odwodnienie kazał brać potas i magnez jednak to nie pomaga ,rtg kręgosłupa wykazało lumalizacę kregu th12 w ogóle co to znaczy co mi grozi.Z góry dziękuję za odpowiedz

Lumbalizacja to wrodzona odmiana, krag piersiowy podobny do lędźwiwych kręgów
Do pełnej konsultacji, do interpretacji klinicznej ; pełny wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań
Pozdrawiam