Bóle i sztywność karku, ramion i górnej części pleców po śni ana poduszce profilowanej

4 tyg. temu zmieniłam poduszkę do spania z tradycyjnej na profilowaną z pianki termoelastycznej. Od tego czasu odczuwam bóle i sztywność szyi, karku, ramion, górnej części pleców. Proszę o poradę, czy ten czas jest wystarczający aby uznać, że ta poduszka jest dla mnie nieodpowiednia, czy może potrzeba więcej czasu, żeby się do niej przyzwyczaić? Dodam, że nie był to przypadkowy zakup, poduszka została dobrana do mojej sylwetki przez doświadczonego sprzedawcę w profesjonalnym sklepie.

Dzień dobry;

poduszka tego rodzaju powinna przynieść ulgę osobie, która wymaga jej zastosowania;
4 tygodnie to długi okres czasu żeby przyzwyczaić się do poduszki, która jest jednym z wielu elementów postępowania leczniczego; żeby zgłębić temat i rozwiać Pani wątpliwości należałoby uzupełnić wywiad chorobowy i przebadać Panią ortopedycznie.