Problemy ze stresem a bóle pleców a sztywność karku

Mam problemy ze stresem?Byłam u kardiologa,neurologa,proktolog.akupunktura,Bowen,ginekolog,psycholog,psychiatra.zioła,babki uzdrawiające,bieganie.TarczycaOK.Lekarze się poddają. Migrena od 4 lat. Kołatania serca. Ból kości ogonowej-minął.Anemia. Bóle pleców sztywność karku, okres bardzo bolący, infekcje grzybicze i zapalenia pecherza- niebakteryjne.Tradzik.Wzdecia.Hemoroidy.Czy to Hormony?Do kogo mam pójść bardzo bolą mnie plecy teraz.Skąd stres skoro się nie stresuje a objawy są?Pomocy

Czy podjęła Pani psychoterapię? Czasem jednak czy kilka wizyty u psychologa nie wystarczy, konieczne jest podjęcie długotrwałej psychoterapii. Pozwoli ona zmierzyć się z emocjonalnymi i osobowościowymi przyczynami Pani zaburzeń (somatyzacji), a także pracować nad zmianą.
Bardziej intensywną formą psychoterapii jest pobyt na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym i intensywna psychoterapia grupowa oraz indywidualna przez okres 12 tygodni. Zachęcam także do przemyślenia tej formy leczenia.