Co znaczy ten ból głowy, sztywność karku, ból ramion i karku?

Od dłuższego czasu mam takie objawy: Ból głowy, sztywność karku, ból ramion i karku. Uczycie zatkanych uszu. Ból karku przy dotykaniu. Ból w okolicach lewego żebra, kołatanie serca. Puchnie i boli prawe kolano co jakiś czas. W nocy robi mi się gorąco, poce się bardzo, ale za chwile to przechodzi. Wszystko trochę utrudnia mo życie. Dodam, że jestem kobietą, regularnie miesiaczkuje. Mam 149 cm i 58 kg.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza poz. po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.