Bóle i uciski w okolicach karku i czubka głowy

Witam. Od kilku dni czuje delikatny bol lub ucisk w okolicach karku i czubka glowy. Brak jakichkolwiek innych objawow. Miesiac temu bol w okolicach czubka glowy pojawil sie w trakcie wysilku fizycznego ale po paru godzinac ustapil. Teraz czuje ucisk w podobnym miejscu. Bol nie jest jednostajny. Choruje na zatoki. Czy bol moze miec zwiazek z zatokami? Jesli nie to co to moze byc?

Witam. Opisane objawy jak najbardziej mogą wiązać się z przewlekłym zapaleniem zatok. Konieczna jest bezpośrednia ocena laryngologa.