Bóle jajników po stosunku z zabezpieczeniem

Mam 18 lat i współżyje z chłopakiem. Od 6 miesięcy stosuje tabletki lecz tego miesiąca nie mogłam kupić i zaczne po kolejnym okresie. Wczoraj wspolzywam i zabezpieczlalam się prezerwatywa. Dzisiaj mam mocne bóle jajników. Co może być tego przyczyną

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane stanem zapalnym. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.