Bóle jelit, nabrzmiały brzuch, świąd odbytu i spadek libido

Mam 30 lat od roku czasu mam bóle jelit 5-7cm nad pachwiną po lewej stronie, nabrzmiały brzuch, wypróżnianie się (co 2-3 dni), świąd odbytu, w szczególności rano i wieczorem, spadek potencji i libido. Mam kilka nadżerek, polipów, zapalenie błony śluzowej żołądka, biorę lek Mesopral objawy bólu znacznie ustały, gdy na śniadanie jadam płatki owsiane z owocami to po kilku dniach brzuch jest znacznie mniejszy, potencja wzrasta.Chciałbym zapytać czy objawy spadku potencji mogą wynikać z ucisku jelit?

Witam !

Wszystkie problemy związane z podbrzuszem a więc z bólem umiejscowionym w tym miejscu wpływają na upośledzenie czynności seksualnej i jej odczuwania, a pośrednio i na potencję . Proszę udać się do seksuologa- psychologa lu lekarza seksuologa w swojej okolicy z osobistą wizytą ,ponieważ tą sprawę własnie w ten sposób można załatwić. Pozdrawiam