Problem ze spadkiem libido u męża

witam, mam problem ze spadkiem libido (jak twierdzi mój maż) ma 31 lat ja 36 i znacznie wieksze potrzeby niz on , bardzo mnie to martwi gdyz wiek męza na to nie powinien wpływac, twierdzi ze to sprawka kłopotów , braku mozliwosci itd...obawiam sie ze to nie prawda poniewaz nawet teraz gdzy widzimy sie raz na miesiac przez tydzien sex uprawiamy w dwa pierwsze dni i przed rozstaniem dwa. gdy dochodzi do zblizenia maz nie ma zadnych problemów,chodzi o inicjatywe. nie wchodzi w gre tez inna obieta.

Witam
Na spadek libido mają wpływ czynniki zarówno psycho- fizyczne jak i motywacyjne a nawet takie o których sami nie zdajemy sobie sprawy i dopiero szczegółowe i kompleksowe rozpatrzenie danej sytuacji w obecności specjalisty seksuologa może pomóc rozwiązać ten problem. Pozdrawiam

Witam, przy znacznej różnicy temperamentów obie strony powinny pójść na pewien kompromis. Skoro łącznie, jak rozumiem, współżyjecie Państwo 4 razy w ciągu tygodnia/ co miesiąc, to nie jest to ani szczególnie mało ani szczególnie dużo. Pewnie sytuacja bez żadnych problemów mogła się poprawić gdyby nie fakt miesięcznych wyjazdów męża. W tej ostatniej sprawie upatrywałabym głównej przyczyny Pani problemu.Pozdrawiam