Bóle jelit podczas snu

witam, od kilku tygodni mam silne bóle w jelitach po obu stronach.ból nasila sie głównie podczas snu.raczej gdy jestem głodny.mam refluks,przepukline przełyku.obecnie jestem w angli .dostałem skierowanie na gastroskopie dopiero na 16 stycznia.jestem w lekkiej depresji.nie wiem czy nerwy sa przyczyna tak mocnego bólu.staram sie nie jesc nic smazonego,tłustego.czesto słychac głosne burczenie z brzucha,jakby w jelitach cos sie przesuwało.tak moge to opisac. prosze mi pomoc. juz nie moge wytrzymac

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Zalecam konsultacje z lekarzem pierwszego kontaktu oraz wykonaniem panelu badań takich jak USG jamy brzusznej, morfologii krwi, badania moczu oraz wykonania gastroskopii. Stres może powodować również podobne objawy. Jeżeli wyniki badań wyjdą ujemnie zalecam dalsze stosowanie diety oraz zmniejszenie poziomu stresu. Pozdrawiam