Bóle jelit u 43-latka

Witam, mam problem z bólem brzucha w dolnej lewej części. Pojawia się gdy stoję lub chodzę. Mam uczucie jakby jelito się w jakiś sposób blokowało, po zmianie pozycji gazy zostają uwolnione. Czasami to burczenie trwa kółka dobrych sekund. Czasami ból nie ustępuje szybko i wtedy przechodzi do tyłu i lewą nogę. Bylem na usg przepukliny ale wykazało tylko drobne pęknięcie ok 1 cm. Czy to mogą być problemy z jelitem grubym? Jakie kroki diagnostyczne podjąć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie jelit. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.