Bóle karku po chwilowym siedzeniu bez oparcia

starsznie boli mnie kark. po paru minutach siedzenia bez oparcia lub chodzenia bez odpoczynku co godzine nie dam rady chodzic tak mocno mnie rwie kark dopiero jak usiade lub jak sie poloze to po paru min. bol mija .. lekarz zalecil mi cwiczenia szyji , barkow i plywanie oraz mascie przeciwbolowe typu opokan, ale dalej nic nie pomaga .nie wiem czy znow isc do lekarza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zastosowane leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów zdecydowanie proszę ponownie udać się na wizytę do lekarza POZ. Konieczne jest przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki obrazowej kręgosłupa szyjnego, a być może także konsultacja specjalistyczna.