Bóle kolan i łydek od 2 lat

Od2 latleczęsię na bóle kolanPo7 zabieg reh. jak przyszło ciepło bóle te prawie ustały ale pojawiłysię w łydce,mrowienie narywanie w spoczynku nie zawsze silne.Mam już dość chodzenia po lekarzach i szukania przyczyn choroby skoro to nic nie daje.Mam szczególną sytuacje i potrzebuje szybkiej diagnozy i pomocy.Co może być przyczyną tych bóli i jak najszybciej to zdiagnozować,woj dolnośląskie.Byłam u ortopedy,reumatol oga,wyniki dobre bez urazu, stało się to w pracy kulałam na nogę a potem ból nóg.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn, w tym neurologiczne, naczyniowe oraz kostno-mięśniowo-stawowe. Niestety nie ma zatem takiej możliwości, by w ramach porady internetowej, bez zebrania wywiadu, bez zbadania Pani, postawić jakąkolwiek diagnozę. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza POZ.